Paslaugos

UAB “Ratola” gali pasiūlyti savo paslaugas tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms

Mūsų padangų servise kvalifikuoti meistrai suteiks Jums greitas ir kokybiškas paslaugas. Darbai atliekami modernia įranga. Padangų remontui naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Mes garantuojame nepriekaištingą darbų kokybę ir profesionalumą, remontams suteikiame garantija.

  • Lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų, sunkvežimių padangų montavimas – balansavimas. Taip pat montuojame žemės ūkio technikos bei industrines padangas.
  • Remontas. Remontuojame visų transporto priemonių padangas, kameras. Atstatome užstabdytų krovininių padangų protektorinę dalį.
  • Dygliavimas. Dygliuojame lengvųjų automobilių, mikroautobusų, visureigių bei krovininių automobilių padangas.
  • Restauravimas. Restauruojame krovininių automobilių padangas.
  • Lameliavimas. Papildomų lamelių (griovelių) įpjovimas į padangos protektorių.
Restauruojame padangas nuo 2006 metų

Padangų restauracija

Restauruotoms padangoms suteikiama 1 metų garantija. UAB Ratola 2006 metais yra suteiktas kokybės sertifikatas ECE109, sertifikato numeris 109R-000306.

Kai dėvėta padanga patenka į restauravimo dirbtuves, iš pradžių ją apžiūri padangų specialistas, kad patikrintų, ar nėra matomų pažeidimų. Padangos nusidėvėjęs protektorius nuskutamas specialia įranga.

Mažiausi karkaso pažeidimai kruopščiai nuvalomi nuo rūdžių. Esant padangos pažeidimui ji yra remontuojama padangų remonto medžiagomis

Ant nuvalyto ir paruošto karkaso tepami klijai, dedama tarpinė guma ir specialiai paruošta protektoriaus juosta.

Paruošta padanga įvelkama į guminius įvalkalus ir dedama į autoklavą. Vulkanizavimo procesas 120 laipsnių temperatūroje trunka apie 4 valandas.