Apie mus

UAB “RATOLA” veiklą vykdo nuo 2002 lapkričio 27 d.

Pagrindinė įmonės veikla: prekyba padangomis visoms transporto priemonėms, ratlankiais, padangų remonto ir restauracijos medžiagomis, taip pat suteikiamos padangų montavimo – balansavimo, remonto, dygliavimo paslaugos ir krovininių automobilių padangų restauravimas.

  • Parduodame Dunlop, GoodYear, Fulda, Sava, Debica, Kumho, Roadx ir kitų firmų padangas. Taip pat parduodame padangas skirtas žemės ūkio, industrinei technikai.
  • Visų nurodytų gamintojų padangos atitinka Europos standartus. Visoms parduodamoms  padangoms suteikiama garantija.
  • Superkame dėvėtas krovininių automobilių padangas, tinkančias restauracijai.

Padangų užsakymas įvykdomas nuo vienos iki septynių kalendorinių dienų. Pagrindinis padangų kiekis yra Klaipėdos sandėlyje. Padangos, turinčios mažesnę paklausą, laikomos sandėliuose Rygoje, Taline, Stokholme ir Helsinkyje. Klientams sudariusiems bendradarbiavimo sutartis taikomos nuolaidos, mokėjimo atidėjimas.

Galite pasinaudoti mūsų partnerių pasiūlymu ir įsigyti mūsų paslaugą pasinaudojant ypatingomis lizingo bendrovės sąlygomis!

Mums svarbus kiekvienas klientas

Atsižvelgiame į kiekvieno poreikį

Esame savo srities profesionalai, turintys daugiaun nei 18 metų patirtį. Žinome, kaip svarbu suteikti mūsų srities pagalbą kiekvienam Jūsų. Esame pasiruošę išklausyti, patarti ir įvykdyti.

Mūsų parduotuvėje galite apžiūrėti dominančias padangas. Taip pat galite įsigyti ir padangų remonto medžiagų: lopų, klijų, kaiščių, ventilių, balansavimo svarelių ir kt.

Mes suteikiame padangų pasaugojimo paslaugą. Palikite savo antrą padangų komplektą pas mus iki kito padangų keitimo sezono.

Pas mus galite ne tik įsigyti naujus ratlankius lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams, bet juos ir perdažyti miltelininiu būdų. Ratlankis yra nusmėliuojamas, gruntuojamas ir nudažomas. Atliekame ir ratlankių tiesinimo paslaugą.