Oro sąlygos 

Klimatas, kuriame gyvenate vaidina svarbų vaidmenį. Pavyzdžiui, jeigu žiemos mėnesiais temperatūra nukrenta žemiau 7 °C, turėtumėte savo automobiliui sumontuoti žiemines padangas. Kiekvienoje šalyje teisės aktai dėl žieminių padangų naudojimo skiriasi. Apskritai, žieminės padangos turėtų būti naudojamos gruodžio–kovo mėnesiais ir (arba) kai jų reikia pagal oro sąlygas.

Kaip jūs vairuojate 

Ar nuvažiuojate daug kilometrų, ar retkarčiais mėgstate patikrinti savo automobilio galimybes? Peržiūrėkite mūsų padangų eksploatacines charakteristikas, padėsiančias surasti jūsų vairavimo stilių atitinkančias padangas.

Jūsų transporto priemonė

Su jūsų automobiliu pristatytos padangos (taip pat vadinamos originaliomis gamintojo padangomis) yra parinktos, nes jos gerai tinka jūsų automobiliui, bet tai nereiškia, kad jos būtinai yra geriausios jums. Peržiūrėkite savo vadove kitas rekomendacijas arba patys atlikite papildomą tyrimą.

Jūsų biudžetas

Rekomenduojamą „Goodyear“ padangų kainą rasite mūsų interneto svetainėje, bet galutinė jų kaina gali skirtis. Taip pat peržiūrėkite ES padangų ženklinimo vadovą – jis padės surasti ypač ilgo naudojimo padangas. Galiausiai nepamirškite, kad jūsų platintojas taip pat gali duoti patarimų dėl kainos.